GLASS & CERAMICS / Glass / Skål på fot 5015022
nr 501 5022
Skål på fot
Lenght: ()
Orrefors, Hald, of L 40-17, Dia19, höjd: 10 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 100
Monday December 17 2007
at 17:04:35
17/12 15:39:43